ogretmen-apartevler-1Apartlarımız 2000 metrekare içerisinde bulunup kumsala 40m uzaklıktadır.Tesisimizde otopark, hamaklar, piknik masaları, ayrıca bahçede oturulacak sandalye ve masalar bulunmaktadır.

Tüm apartlarımız klimalı ve tam donnımlı ve müstakil mutfaklı(Her apartın kendine ait mutfağı bulunmaktadır), televizyonlu, banyolu ve wc’li, lavabolu ve sıcak suludur.Sürekli yayın yapan wi-fi yayını mevcuttur.Her apartın mutfağında her türlü mutfak araç gereci(dolu tüpü ve ocağı, buzdolabı bardak, çatal, kaşık , tencere, tava, çaydanlık vb.) mevcuttur.Bahçede tesisimizde bulunan mangallardan da faydalanarak mangal yapma imkanına sahipsiniz.Daha çok çocukların oynayabilmesi için langırt mevcuttur.

Plaj kumdur, suyu berrak ve oldukça temizdir.

ogretmen-apartevler-5Apartlarımızdaki tüm musluklardan akan sular kaynak suyudur içilebilir.Beydağlarından çıkan su;Kumluca,Beykonak, Mavikent, Adrasan’ın içme suyudur.

 

Apart odalarında pike, çarşaf, yastık, battaniye, bulunur.Kirlendiği zaman temizi tarafımızdan verilir.

Ayrıca isteyenlere bahçedeki lokantadan ektsra olarak kahvaltı, yemek, aparatif yiyecekler verilir. Kömürde çay, sumatikten soğuk su ikram olarak verilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon
0242 883 13 99
0536 573 82 45

Email:
huseyinhonamli@hotmail.com
Adres: Adrasan mah. deniz cad.1120 sok. Kumluca/Antalya/Türkiye

http://adrasanogretmenapartevleri.com